layout styles

Kayıp Ziyaretçi

Statexpo ziyaretçiler fuar alanına giriş yaptığı andan itibaren ziyaretçileri takip etmeye başlar. Ziyaretçilerin gezdikleri stantlar ve inceledikleri ürünlere göre ilgi alanlarını analiz eder.

Henüz standınızı görmemiş ama tanıttığınız ürün grubuyla ilgilenen ziyaretçilere otomatik olarak standınızı önerir. Fuardan en yüksek verimi almanızı sağlar.


İstatistikler

Standınıza kaç kişi baktı, ne kadar vakit geçirdi, hangi şirketlerden geldiler, başka hangi katılımcılarla ve hangi ürün gruplarıyla ilgilendiler?

Statexpo size bütün bu soruların ve çok daha fazlasının cevabını verir. Kendi müşteri grubunuzu ve rekabet gücünüzü ölçümler ve size rapor olarak sunar.

style switcher

layout styles

Ürünlerinizi Tanıtım

Ürünlerinizi inceleyen bütün ziyaretçilere tek tek ürünlerinizi anlatmaya çalışmak artık geride kaldı. Statexpo hangi ziyaretçi hangi ürünleriniz ile ilgilendiğini anlar ve ziyaretçi ürünün başındayken o ürün ile ilgili bütün detayları ziyaretçinin telefonuna gönderir.

Sadece ürününüzü anlatmakla da kalmaz, ziyaretçinin ürün detaylarıyla ne kadar ilgilendiğini ve diğer katılımcıların hangi ürünleri ile karşılaştırdığını da anlar ve size rapor olarak sunar.


Bildirim Gönderin

Patron mu çıldırdı? %50 indirim mi yapıyorsunuz? Anlık olarak bir kampanya yada etkinliğiniz mi var? Merak etmeyin bu harika duyurunuzu Statexpo sizin için fuar alanındaki bütün ziyaretçilere bildirir.

İster fuar alanındaki bütün ziyaretçilere ister standınız ile ilgilenen ziyaretçilere isterseniz de belirli bir ürün grubu ile ilgilenen ziyaretçilere sizin adınıza bu duyurunuzu Statexpo iletir. Hatta sadece belirli bir sektör çalışanlarına bile özel bildirim gönderebilirsiniz.

style switcher