layout styles

Mobil Uygulama

Her fuarınız için özelleştirilmiş ve ziyaretçilerinizin bütün ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayacak mobil uygulamanız Statexpo alt yapısında oluşturulup ziyaretçilerinize sunulur.

Her fuarınıza göre ayrı bir mobil uygulama çıkartılır ve uygulamanın tasarımı fuarınızın kurumsal kimliğine uygun olarak istediğiniz gibi hazırlanır.


İstatistikler

Fuar anında canlı olarak ve fuar sonrasında geçmişe dönük olarak şimdiye kadar elde edemediğiniz bir çok istatistiğe Statexpo sayesinde erişebilirsiniz

Fuar içi yoğunluk haritaları, anlık içeride bulunan ziyaretçi sayısı, ziyaretçilerin anonimleştilmiş sektörel analizleri ve daha bir çoğu...

style switcher

layout styles

Ön Muhasebe

Artık excel tablolarının arasında boğulmaya, karmaşık programlar ile uğraşmanıza gerek yok. Statexpo sistemi katılımcılarla olan bütün alacaklarınızı akıllıca takip edip size rapor verir.

Vadesi yaklaşan alacaklarda katılımcılara otomatik hatırlatmalar ve geciken alacaklarda size bilgilendirmeler gönderir.


Katılımcı Yönetimi

Katılımcı firmalardan telefonda tek tek bilgi almanıza, onlara formlar, kataloglar gönderip doldurmalarını beklemenize gerek yok. Katılımcılarınız kendi panelleri üzerinden gerekli bütün bilgileri yapay zeka yönlendirmesi ile artık kendileri doldurabilir.

Tek yapmanız gereken katılımcılarınız için sadece 2 tıklama ile bir hesap oluşturmak, gerisini statexpo halleder.

style switcher