layout styles

En Kolay Bilet

İnternetten bilet oluşturup ardından çıktısını alıp fuara gelirken de yanınıza almayı unutmama derdi geride kaldı.

Sıra beklemeden, çıktı almakla uğraşmadan mobil uygulama üzerinden biletinizi saniyeler içerisinde alabilir ve fuara uygulamadaki barkodu telefon ekranınızdan okutarak girebilirsiniz.


Fırsatları Kaçırmayın

Siz stantları gezerken yan salonda ilgilendiğiniz bir ürün ile ilgili bir indirim mi var? Yoksa görmeden fuardan ayrıldınız mı? Yada önemli bir etkinliği mi unuttunuz?

Merak etmeyin! Bunları düşünmenize, takip etmenize gerek yok. İlgilenebileceğiniz bütün fırsatlar siz fuar alanındayken telefonunuza gelir. Fuar alanı dışındayken sizi o an değerlendiremeyeceğiniz fırsatlar ile ilgili rahatsız etmeyiz.

style switcher

layout styles

Kolayca Teklif Alın

Fuarı gezdiniz ve ihtiyacınız olan bir ürün buldunuz ve bu ürün birden çok katılımcıda mı var?

Kafede kahvenizi içerken uygulama üzerinden istediğiniz katılımcıları seçin ve istediğiniz ürün için toplu olarak aynı anda hepsinden fiyat teklifi isteyin.


Önerileri Görün

100'lerce stant ve binlerce ürün arasında ilginizi çekebilecekleri bulmak samanlıkta iğne aramaya benzese gerek. Ama merak etmeyin, Statexpo sizin için bütün iğneleri bulur.

Statexpo'nun akıllı yazılımı fuar alanında gezdiğiniz stant ve incelediğiniz ürünleri öğrenir ve size ilgilenebileceğiniz diğer stant ve ürünleri önerir. Ama beni benden iyi kimse tanıyamaz diyorsanız uygulama üzerinden ürün gruplarını filtreleyerek hangi stantlarda olduklarını da öğrenebilirsiniz.

style switcher